Łazarz pięknym miejscem do zamieszkania

Wielkopolska to region, który przyciąga od lat młodych ludzi, szukających atrakcyjnych ofert pracy. Poznańska precyzja i skrupulatność sprawiają, że w tych rejonach żyje się łatwiej, a miasto funkcjonuje sprawnie. Warto więc zainteresować się poznańskimi nieruchomościami.

W jakiej dzielnicy Poznania warto kupić mieszkanie?

Poznań to jedno z najstarszych polskich miast, które oferuje mnóstwo atrakcyjnych rozwiązań dla osób poszukujących mieszkania w dobrej cenie. Zachodnia Polska jest regionem najlepiej skomunikowanym: prężnie działają tutaj firmy oferujące przewozy regionalne oraz komunikacja miejska, ponadto wielkopolska jest jednym z najbogatszych rejonów naszego kraju. W dodatku, w Poznań to miasto, w które się chętnie inwestuje: z roku na rok notuje się coraz większą liczbę inwestorów. Niezwykle atrakcyjne oferty mieszkań możemy spotkać w rejonie Osiedla św. Łazarza. Osiedle to jest usytuowane w kierunku południowo- zachodnim od centrum miasta.

Łazarz- miejsce idealne na osiedlenie się

Osiedle Św. Łazarz jest to obfite w tereny zielone. Wystarczy wspomnieć tutaj chociażby Park Wilsona, który zajmuje ponad siedmiohektarową powierzchnię lub Palmiarnię. Obecność tych miejsc sprawie, że rejony Łazarskie odznaczają się czystym powietrzem i sprzyjają powiększeniu rodziny. Spacer i zabawy na łonie natury powinny być obowiązkowymi wspomnieniami każdego dziecka. Na Osiedlu funkcjonuje duża ilość przedszkoli i szkół, które mają ciekawe oferty programowe. Codzienne sprawunki możemy załatwić na Rynku Łazarskim, gdzie handel kwitnie już od wczesnych godzin porannych i na którym z powodzeniem funkcjonuje ponad trzysta stanowisk targowych. Mnóstwo sklepów wielobranżowych, odzieżowych oraz rzemieślników położonych jest w tym rejonie. W rejonie poznańskiego Łazarza funkcjonują dwa teatry offowe, a dojazd do kulturalnego centrum zajmuje mniej niż piętnaście minut.

Więcej informacji na https://otico.pl/blog/w-jakiej-dzielnicy-poznania-kupic-mieszkanie/

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.